Malatya Organik Ürünler | BLOG

Malatya Organik Ürünler ürün ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Malatya Organik Ürünler ürün ihtiyaçlarınızı online web sitemizden karşılayabilirsiniz. Malatya Organik Ürünler ürün arayışınız için ürünlerimize malatyaorganikurunler.com adresinden ulaşarak online alışveriş yapabilirsiniz.

Malatya Organik Ürünler

 Whatsapp Üzerinden bizlere ulaşmak için: Buraya Tıklayabilirsiniz.

BİZ KİMİZ?

Malatya'nın meşhur Kayısı'sı ve Arapgir üzümlerinden başlamış olduğumuz bu serüvende sizlere doğal, organik kuru yemiş ve meyve ihtiyacınızı karşılamak maksadıyla 2000 Yılından bugüne kadar Malatya'dan tüm Türkiye'ye hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Malatya Organik Ürünler diyerek çıktığımız bu yolda malatya'nın meşhur ve doğal ürünlerini hız kesmeden sizlere ulaştırma gayreti içerisindeyiz. Sn. Aziz MURAT ve kurucusu olduğu Murat A.Ş şirketimiz ile E-Ticaret alanında siz müşterilerimize 2000 Yılından beri satış gerçekleştirmekteyiz.

Malatya Organik Ürünler ihtiyacım var, nasıl temin edebilirim?

Malatya Organik Ürünler ürün ihtiyacınız için bizi arayabilir veya online web sitemizden temin edebilirsiniz. Malatya Organik Ürünler ihtiyacınız için https://malatyaorganikurunler.com/ online sitemiz ve 0541 537 1603 numaralı telefonumuzla hizmetinizdeyiz.

Malatya Organik Ürünler fiyatları nedir?

Malatya Organik Ürünler fiyatları hakkında bilgi almak https://malatyaorganikurunler.com/  web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Malatya Organik Ürünler nerede?

Malatya Organik Ürünler; Malatya / Battalgazi ilçesinde 300 Dönümlük arazi üzerine kurulu, T.C Tarım ve Orman Bakanlığı Onaylı - İyi Tarım Uygulamaları Projesi kapsamında yer almaktadır.


  ETİKETLER:

 #kayisi #üzüm # üzüm pekmezi #2023 kayisi fiyati #2023 üzüm pekmezi fiyati #Badem #gunkurusu


Bu kategoride ürün bulunamadı.